Setkání česko-slovenské komunity v Barceloně

Sep 25, 2025

Dne 23. září jsme měli tu čest spojit dohromady česko-slovenskou komunitu v rámci networkingového setkání v Barceloně.

Během odpoledne se sešlo mnoho profesionálů a členů československé komunity v Barceloně spolu se zástupci institucí a firem, které mají zájem posílit spolupráci s touto velmi podnikavou skupinou a vytvářet skutečně jedinečné příležitosti.

Po úvodním slovu Marca Sanze z Barcelona Activa a honorárních konzulů obou zemí následovala velmi zajímavá prezentace organizovaná Barcelona Activa a Barcelona International Welcome. Ta nabídla pestrou, všestrannou a inspirativní ukázku toho, jak město podporuje podnikání, inovace a zaměstnanost, v podání Marzie Floresové a Marca Sansa.

Nechyběla ani svědectví Miroslava Stiburka a příběhy úspěchu Tamary Prečekové a Petry Černákové. Večer zakončil koktejl, který usnadnil networking a otevřel dveře k novým profesním a podnikatelským příležitostem.

Jménem Španělsko-české obchodní komory bychom chtěli poděkovat všem účastníkům za jejich přítomnost a nadšení, díky nimž se toto setkání stalo obohacujícím a nezapomenutelným zážitkem.

Zvláštní poděkování patří také radnici města Barcelona, Barcelona International Welcome, Barcelona Activa a Honorárnímu konzulátu České republiky a Slovenska, jejichž neocenitelná podpora umožnila uspořádání této akce.

Dále děkujeme také El Desván Bakery a Puff Sandwich, jejichž vynikající produkty učinily tuto akci ještě chutnější a příjemnější.

Toto setkání je pro nás jasným důkazem důležitosti české a slovenské komunity v Barceloně. Věříme, že je to pouze začátek mnoha setkání, která nám přinesou nové příležitosti, posílí vazby, vytvoří nové možnosti a vybudují komunitu s větším vlivem na podnikatelský svět v Barceloně.